Bentour Reisen kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor - Tourexpi, sizler için turizmde olup bitenleri takip ediyor!Uluslararası
Bentour Reisen kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor
Türkiye spesiyalisti Bentour, yeni görevlendirmelerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Bentour Reisen kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Bentour Reisen, Christian Griese'nin yeni bilgi işlem müdürü (CIO) olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Griese'nin stratejik ataması, şirketin sürekli gelişiminde önemli bir adımı işaret ederken, bilgi teknolojisinin tüm iş alanlarındaki merkezi rolünü vurgular.

Yeni görevlendirme ile bilgi teknolojisini, tüm karar süreçlerine ve iş akışına sıkı bir şekilde entegre etmeyi ve bütünleştirmeyi hedefleyen şirket, iş süreçlerinin optimize edilmesinde ve verimliliğin arttırılmasında bilgi teknolojilerinin önemine vurgu yapıyor.

2022 yılının nisan ayından bu yana Bentour ekibinin bir parçası olan Christian Griese’nin bu süre zarfında şirketin IT ekibini sürekli genişlettiği ve birçok iş sürecini otomasyonla optimize ettiği kaydedilen açıklamada “Griese'nin liderliğinde başarılı bir bulut geçişi gerçekleştirildi ve myBentour uygulaması gibi yenilikçi teknik çözümlerle müşteri hizmetleri daha da iyileştirildi.” denildi. 

Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur, “Christian Griese'nin CIO olarak atanması, bilgi teknolojisinde yenilik ve mükemmelliğe olan bağlılığımızın bir göstergesi. Uzmanlığı ve yenilikçi IT çözümlerine olan tutkusuyla, gelecekte de müşterilerimize ve ortaklarımıza birinci sınıf hizmetler sunmaya devam edebilmemiz için kilit bir rol oynayacak.” değerlendirmesini yaptı.

Christian Griese yeni görevinde Bentour Reisen'deki dijital dönüşümü ilerletmeye devam edecek. Özellikle şirket içinde yapay zekayı genişletmeye odaklanacak. Bu önlemler, şirketin “Bentour macht glücklich” sloganı doğrultusunda satış ortakları ve misafirleri için hizmeti daha da iyileştirmeyi amaçlıyor. (Bentour)


Copyright 2020 Tourexpi.com - Alle Rechte Vorbehalten | Impressum | Über Uns
Web sitemiz tüm desktop, tablet ve mobil cihazlarda çalışmaktadır.
Tourexpi, turizm haberleri, Reisebüros, tourism news, noticias de turismo, Tourismus Nachrichten, новости туризма, travel tourism news, international tourism news, Urlaub, urlaub in der türkei, день отдыха, holidays in Turkey, Отдых в Турции, global tourism news, dünya turizm, dünya turizm haberleri, Seyahat Acentası,